חלי את יוסי

עיצוב פליירים

קטלוג צבעים

מוכנים לבחור עיצוב?

בחרו עיצוב ושלחו אלינו ואנחנו נדפיס במהירות.

רכבים יוקרתיים קסדות לאופנועים במחיר של יד שנייה שווה

ההגנה המוצעת בחבישת קסדה

קסדות אופנוע מאפשרות בעיקר שני סוגי הגנה בעת התרסקות: הגנה מפני התנגשות והגנה מפני חיכוך. הן מאפשרות גם הגנה מסוימת מפני נקבים, ומטרת הבידוד שחום או קור לא יגרמו לנזק מיידי (כזה שעלול להיגרם למשל אם הפנים ייצמדו אל המנוע של האופנוע).
הגנה מפני התנגשות היא החשובה ביותר עבור קסדות אופנועים. נזק מוחי בעקבות תאונת אופנוע נגרם כתוצאה של תאוצה מהירה של המוח אל הגולגולת. קסדה מגינה מפני נזק מוחי באמצעות שכבה של חומר לחיץ, בדרך כלל קצף פוליסטירן, כמו גם באמצעות הריפוד הפנימי. המשך קריאה..

סטודיו לעיצוב – המשך מאמר

כיצד ניתן להגיע אל סטודיו לעיצוב?

כאשר אנו מחפשים כיום סטודיו לעיצוב אשר יעניק לנו שירות מקצועי ותוצר סופי ברמה איכותית וגבוהה ביותר אנו נוכל לחפש במקומות שונים אחר חברות מקצועיות של עיצוב גרפי. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר למציאת בתי עסק כיום היא ללא כל ספק באמצעות האינטרנט. המשך קריאה..

עיצוב גרפי – המשך מאמר

בין התחומים השונים בהם מתמחים מעצבים גרפים תחום האינטרנט הינו פורה ביותר עבור ענף העיצוב. כיום עיצוב גרפי מתייחס גם לשמע מאחר והשמע הוא אלמנט עיצובי אשר נועד לתמוך במסר, לדוגמא באתרי אינטרנט למינהם. לכן, עם התפתחותה של הרשת התרחב גם תחום העיצוב והפך מבוקש. מעצבים גרפים המתמחים באינטרנט מועסקים בין היתר על ידי חברות המציעות פתרונות אינטרנט, ובכך הופכים לחלק מתהליך תכנון, פיתוח, והקמת אתרים. המשך קריאה..

עיצוב גרפי – חלק ראשון

עיצוב גרפי הינו תחום המתפרש על פני זירות רבות. התחום עוסק בהתאמה בין חזות (וכיום גם שמע) ומסר. כלומר, בניגוד לדעה הרווחת, עיצוב מתבצע בהתאם למשתמש או ללקוח הפוטנציאלי ולא לפי גחמות והעדפות המעצבים או מזמיני שירות העיצוב. עיצוב הינו תורה שלמה המתמחה בהעברת המסר תוך תמיכה והרמוניה עם מרכיביו החזותיים. כיום הוא מיועד למגוון רחב של צרכים החל מעיצוב וירטואלי וכלה בעיצוב מוצר. המשך קריאה..